Kanceláře, do kterých se

budete těšit

Kanceláře a komerční prostory

Kvalitní pracovní prostředí hraje dnes stále větší roli při výběru zaměstnání. A není divu, v práci trávíme více jak třetinu našeho života. V NO LIMITS DESIGN se proto snažíme tvořit takové interiéry, ve kterých se vám bude nejen dobře pracovat, ale budete se do nich opravdu těšit.

elliepro_profim_edited.jpg

ŽIDLE

Vše začíná u kvalitní pracovní židle. Vybrat si u nás můžete z široké nabídky ergonomických židlí, které vám zajistí pohodlí při vaší práci. V naší nabídce najdete vše od jednoduchých operativních až po luxusní manažerské židle. Pracovní židle od firmy Profim, která se již 30 let zabývá nejen jejich výrobou, ale i vývojem, splňují nejvyšší standardy z hlediska ergonomie, kvality a designu.

STOLY

Naše operativní pracovní a jednací stoly jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a nabízí flexibilní možnost prostorového uspořádání. Stolové řady od výrobce MDD umožní dosáhnout ideálního prostorového uspořádání v openspacech i menších kancelářích.

kancelar.jpg
stůl_quadrifoglio_3.jpg

MANAŽERSKÝ NÁBYTEK

Naše prvotřídní pracovní a jednací stoly od italské firmy Quadrifoglio budou chloubou každé manažerské kanceláře a dodají jí luxusní vzhled a jedinečný design. 

RECEPCE

Prostory recepce utváří první dojem, který mají vaši klienti z vaší firmy. Podle vašich finančních možností pro vás vytvoříme takové prostory, které budou důstojně reprezentovat vaši firmu a její hodnoty. Tvoříme originální prvky, které vychází z vašeho brandingu a doplňují originální design vašich vstupních prostor. Recepční pult si u nás můžete vybrat z široké škály designových typových produktů nebo vám ho vyrobíme přesně na míru.

recepce%202_edited.jpg
chic-and-chic-table.jpg

SOFT NÁBYTEK

Ať už se jedná o neformální zóny, kde si vaši zaměstnanci budou moci odpočinout a přijít s novými nápady, jednací místnosti či vstupní prostory pro klienty, nabídneme vám široký výběr kvalitních designových židlí a křesel, které dají vašemu interiéru šmrnc. Designové křeslo CHIC LOUNGE vás zaujme na první pohled. Křeslo VANCOUVER LITE s akustickým paravánem vám poskytne dostatek soukromí pro vyřízení vašeho telefonátu. Na otočném křesle VAN se vám bude pohodlně sedět při dlouhých obchodních jednáních.

DĚLÍCÍ PŘÍČKY

Dělící příčky italského výrobce Quadrifolio vám umožní funkčně rozdělit váš pracovní prostor bez nutnosti stavebních úprav. Skleněné příčky dodají vašemu prostoru elegantní vzhled i pocit vzdušnosti. V nabídce naleznete několik typů lišících se akustickým útlumem skleněných desek. Quadrifolio nabízí také klasické dělící příčky s dekorem dřeva, které mohou sloužit také jako nosný modul pro různé konstrukční prvky jako jsou police a skříně, nebo pro televizi. Funkci dělící příčky mají i skříňové stěny, která vám umožní využít úložný prostor opravdu na maximum.

delili pricky.jpg
1510825002-LightSound_News_2017_p82-83.j

AKUSTICKÉ PRVKY

Pokud z nějakého důvodu není možné řešit akustiku v místnosti akustickým podhledem, můžete si u nás vybrat z pestré nabídky akustických panelů, které je možné zavěsit ze stropu či připevnit na stěnu.

 

V naší nabídce najdete také stolní či volně stojací paravány.

ZELENÉ STĚNY

Zelené stěny dodají vašemu interiéru zcela jedinečný vzhled. Jsou ideální do místností, kde by se nedařilo živým květinám. Vybrat si můžete z několika druhů mechů a umělých rostlin. Vyrobíme je pro vás na míru v požadovaném rozměru. Italský výrovce ILA nabízí také pestrou řadu umělých květin větších i menších rozměrů, až do výše několika metrů, ideální do velkých vstupních hal či obchodních center.

23746-vertical-garden-lichen-2_jpg_1024_