Luxus, který si užijete

Luxusní nábytek

V NO LIMITS DESIGN pro vás navrhujeme a zařizujeme luxusní interiéry bytů a rodinných domů. Spolupracujeme s předními světovými výrobci kuchyní, nábytku i doplňků. Váš interiér dotvoříme na míru vyrobenými, jedinečnými a originálními prvky, které podtrhnou vaši osobnost.

 

Zařídíme potřebné stavební úpravy, podlahy i obklady stěn. Vy se nebudete muset starat o nic.

Spolupráci s námi si prostě užijete. 

Portfolio

bonaldo.png

Bonaldo

Bonaldo patří mezi nejznámější italské výrobce designového nábytku. V roce 1936 začala společnost s výrobou kovových postelí. Dnes najdete v jejím sortimentu kompletní nabídku designových stolů, židlí, pohovek, postelí, doplňků a osvětlení.

Bonaldo využívá pro výrobu nejmodernější technologie a kvalitní materiály, které se pečlivě vybírají a mají certifikát pravosti. Při výrobě nábytku spolupracuje Bonaldo s mezinárodně uznávanými návrháři.

Calligaris

Historie italské společnosti Calligaris sahá až do roku 1923, kdy začínala s výrobou židlí. Dnes prodává více než 800 výrobků ve 100 zemích světa, čímž se řadí mezi přední výrobce designového nábytku na světě. Calligaris nabízí širokou, dobře strukturovanou řadu funkčního nábytku,

který představuje nadčasový design a excelentní řemeslné zpracování. Mezi produkty Calligaris patří křesla, stoly, sedačky, postele, osvětlení, koberce a další interiérové doplňky.

1564482702_cs_cs3374_ss1_cs5085-l_cs8021

Cattelan Italia

Cattelan Italia je italská firma, která vyrábí exkluzivní designový nábytek. V jejím portfoliu naleznete kompletní vybavení interiéru přes luxusní stoly a židle, designové komody a ložnice až po nezaměnitelné knihovny, zrcadla, lampy a

alší bytové doplňky. Každý kousek nábytku od tohoto italského výrobce je takřka uměleckým dílem.

Ditre Italia

Z malé rodinné firmy založené v roce 1976 se v průběhu let stala významná společnost v oblasti výroby sedacího nábytku nejen na italském, ale i celosvětovém trhu. Nadčasové italské sedací soupravy jednoduchých linií,

mladistvé a elegantní, nabízejí komfort a mnoho praktických funkcí. Sedací soupravy Ditre Italia představují širokou škálu modelů potahovaných látkou i kůží ve všech cenových úrovních.

Miotto

Společnost Miotto ztělesňuje trendy a styly z celého světa. Nábytek je elegantní a vyvolává emoce nadčasového kouzla a dokonalosti.

alší bytové doplňky. Každý kousek nábytku od tohoto italského výrobce je takřka uměleckým dílem.

Team 7

Rakouská společnost Team 7 byla založena v roce 1959 jako malé truhlářství. V průběhu dalších více než 50 let se vypracovala na jedničku mezi ekologickými výrobci nábytku z masivu. Team 7 nabízí unikátní přístup a vztah jak ke dřevu coby přírodnímu materiálu, 

tak k řemeslu obecně. Filozofie Team 7, coby výrobce kuchyní a nábytku, je založena na respektu k jedinečnosti a neopakovatelnosti dřeva, jeho struktury a kresby v kombinaci s posledními trendy v oblasti designu a inovativními výrobními postupy. 

1564391100_cs_delinea_pag_14_15.jpg

Scavolini

Italská firma Scavolini vyrábí kuchyně již více než 50 let. Během let se Scavolini vypracovala z malé dílny do velké společnosti, pro kterou je typická společenská a ekologická odpovědnost. Na designu se podílí nejen mezinárodně uznávaní návrháři,

ale třeba také módní značka Diesel. Scavolini nabízí designové, moderní i klasické kuchyně na míru pro individuální zákazníky i pružné dodání kuchyně do projektů.