Pára
Pára

Pára

press to zoom
Firemní recepce
Firemní recepce

press to zoom
Notix
Notix

press to zoom
Pára
Pára

Pára

press to zoom
1/10

Naši klienti

AAA_RF1
logo_abf
Incheba expo praha
logo_aaabyty
logo_aquapalace

No Limits Design pro nás navrhlo a vybavilo interiér naší zaměstnanecké jídelny. Výběrem teplých a hravých barev docílili vytvoření příjemného a útulného interiéru, ve kterém se naši zaměstnanci cítí dobře. Na míru vyrobené paravány umožnily přirozeně oddělit prostor, kde mohou naši zaměstnanci z výroby využít počítačového vybavení a v klidu si zde po práci vyřídit svoji osobní agendu.

Petr Jašek

Ředitel Obchodních tiskáren Kolín

No Limits Design pro nás navrhli a zařídili krásný a luxusní interiér našeho hammamu a parní kabiny. Chtěli jsme našim klientům nabídnout skutečně pětihvězdičkovou relaxaci v nových, moderně a zároveň luxusně zařízených tureckých lázních. Návrh No Limits Design toto splňoval a jeho realizace předčila naše očekávání. Náš personál i klienti jsou z nového hammamu nadšení.

Vladana Horáková

Ředitelka Aquapalace Praha

Architekti No Limits Design pro nás navrhli interiér naší nové pobočky Slavia pojišťovny. Hned u vstupu do pobočky navrhli moderní designové sezení pro klienty, pracovní stoly pro zaměstnance chytře rozmístili tak, aby co nejlépe využili daný prostor. Nábytek dodaný firmou No Limits Design je nejen hezký, ale i kvalitní. Věřím, že se našim klientům i zaměstnancům bude nová pobočka líbit.

Karel Waisser

Ředitel Slavia pojišťovny

Galerie