Zařídíme váš interiér od A do Z

Naše služby

V NO LIMITS DESIGN pro vás navrhujeme a zároveň realizujeme interiéry kanceláří, komerčních prostor a rodinných domů. Ať už se jedná o pracovní prostředí, nebo o váš domov, snažíme se vytvořit takové prostředí, do kterého se budete těšit a ve kterém se budete cítit dobře.

F03B5A58-FA2F-41CA-8AEA-7B788FACAE15.jpg

Space plan a 3D vizualizace

Vše začíná poznáním vás - našeho klienta - vašich potřeb, preferencí i finančních možností. Na jeho základě pro vás navrhneme nejprve prostorové uspořádání a následně i podrobnou 3D vizualizaci.​

Nábytek světových značek

Ať už se jedná o kancelářský nábytek nebo o nábytek do vašeho domu, nakupujeme jej pro vás u předních evropských výrobců, kteří jsou zárukou kvality i výjimečného designu. Pro firmy máme širokou nabídku manažerských i operativních stolů a židlí, které splňují nejnáročnější požadavky na ergonomii, bohatou škálu lounge nábytku, osvětlení, akustických paravánů a dělících příček či recepcí. 

st%C3%85%C2%AFl_quadrifoglio_2_edited.jp
truhlář.jpg

Stavební úpravy i výroba

na míru

Díky našemu realizačnímu týmu a spolupráci se zkušenými řemeslníky vám připravíme váš vysněný interiér od A do Z. Zajistíme pro vás veškeré potřebné stavební úpravy, položení podlahy, osvětlení i obklady stěn. Samozřejmostí jsou i atypické prvky, které pro vás vyrobíme na míru a které dodají vašemu interiéru jedinečný vzhled. Pro firmy vyrábíme obklady stěn a originální prvky, které vychází z jejich brandingu a korporátní identity.